VOC.AI
Ανάλυση κριτικών με AI για πωλητές e-commerce, με πλατφόρμα web και πρόσβαση σε δεδομένα προϊόντων μέσω REST API και MCP.
Το VOC.AI είναι υπηρεσία ανάλυσης με AI που μελετά τις κριτικές προϊόντων e-commerce για πωλητές. Το VOC.AI χρησιμοποιείται επικολλώντας ένα ASIN στην πλατφόρμα ανάλυσης, που επιστρέφει συμπεράσματα για όσα λένε οι αγοραστές, ενώ τα αποτελέσματα μπορούν να αποθηκευτούν και να εξαχθούν. Μια ξεχωριστή συνδρομή συνδέει την ίδια πληροφόρηση προϊόντων με άλλο λογισμικό μέσω REST API ή διακομιστή MCP.
Ιδανικό για Πωλητές σε marketplaces και ομάδες προϊόντος που θέλουν να αντλούν από τις κριτικές πελατών στοιχεία για αποφάσεις προϊόντος, καθώς και προγραμματιστές που χρειάζονται αυτά τα δεδομένα στα δικά τους εργαλεία.
- Πλατφόρμες
- Web, API, MCP, Browser extension
- Μοντέλο τιμολόγησης
- Freemium
- Δωρεάν πρόγραμμα
- Ναι
- API
- Ναι
- Δημιουργός
- VOC.AI
- Προστέθηκε
Τελευταία επαλήθευση: . Οι πληροφορίες προέρχονται από το voc.ai.
Τι είναι το VOC.AI;
Το VOC.AI είναι προϊόν ανάλυσης κριτικών για πωλητές e-commerce, διαχειριστές και τεχνικές ομάδες. Πυρήνας του είναι μια πλατφόρμα ανάλυσης, όπου ο χρήστης υποβάλλει ένα αναγνωριστικό προϊόντος, όπως ένα ASIN, και λαμβάνει μια ανάλυση των κριτικών πελατών που δημιουργεί το AI και, σύμφωνα με τον ιστότοπο, φτάνει σε περίπου ένα λεπτό. Οι ενότητες συμπερασμάτων καλύπτουν ανάλυση κριτικών, έρευνα αγοράς και κατανόηση πελατών. Η πλατφόρμα πωλείται σε επίπεδα για άτομα και ομάδες, με ένα επίπεδο δοκιμής που επιτρέπει τρεις σε βάθος αναλύσεις κριτικών. Μια δεύτερη σειρά προϊόντων προσφέρει συνδρομές API και MCP που μετριούνται σε μονάδες (credits), ώστε η ίδια πληροφόρηση προϊόντων να τροφοδοτεί εφαρμογές και βοηθούς AI. Ο ιστότοπος φιλοξενεί επίσης δωρεάν βοηθητικά εργαλεία για πωλητές, όπως γεννήτριες και αριθμομηχανές, μια επέκταση του Chrome και έναν πράκτορα. Το VOC.AI δηλώνει ότι δεν συνδέεται με την Amazon.
Βασικές δυνατότητες
Ανάλυση κριτικών σε βάθος
Επεξεργάζεται τις κριτικές ενός προϊόντος και συνοψίζει τι απασχολεί τους πελάτες.
Αποθηκευμένο ιστορικό
Διατηρεί προηγούμενες αναλύσεις στα επίπεδα επί πληρωμή, ώστε να ξανανοίγονται αργότερα.
Εξαγωγές
Παράγει συμπεράσματα σε μορφή έτοιμη για εξαγωγή, με εξαγωγές για ομάδες στο επίπεδο Team.
REST API
Επιστρέφει πληροφόρηση προϊόντων στις δικές σας εφαρμογές, με μέτρηση σε μηνιαίες μονάδες API.
Διακομιστής MCP
Επιτρέπει σε βοηθούς AI που μιλούν το Model Context Protocol να ρωτούν τα ίδια δεδομένα.
Δωρεάν εργαλεία για πωλητές
Προσφέρει δωρεάν γεννήτριες, αριθμομηχανές και άλλα βοηθητικά εργαλεία για τις καθημερινές εργασίες των πωλητών.
Πώς λειτουργεί το VOC.AI
Ανοίξτε την πλατφόρμα ανάλυσης
Συνδεθείτε στην πλατφόρμα ανάλυσης του VOC.AI από τον ιστότοπο.
Επικολλήστε ένα ASIN
Εισαγάγετε το αναγνωριστικό του προϊόντος του οποίου τις κριτικές θέλετε να εξετάσετε.
Διαβάστε τα συμπεράσματα
Δείτε τα ευρήματα που δημιουργεί το AI και τα οποία, σύμφωνα με τον ιστότοπο, είναι έτοιμα σε περίπου 60 δευτερόλεπτα.
Αποθήκευση ή εξαγωγή
Κρατήστε την ανάλυση στο ιστορικό σας ή εξαγάγετέ την σε επίπεδο επί πληρωμή.
Περιπτώσεις χρήσης
- Βελτίωση μιας υπάρχουσας καταχώρισης
- Διαβάστε τι επαινούν και τι επικρίνουν οι αγοραστές, πριν αναθεωρήσετε ένα προϊόν.
- Έρευνα για νέο προϊόν
- Αναλύστε τις κριτικές ανταγωνιστικών προϊόντων για να βρείτε ανάγκες που δεν καλύπτονται.
- Αναφορές ομάδας
- Μοιραστείτε αναλύσεις σε λογαριασμό ομάδας και εξαγάγετέ τες για συναντήσεις.
- Τροφοδότηση εσωτερικών πινάκων ελέγχου
- Φέρτε πληροφόρηση από κριτικές στο λογισμικό της εταιρείας μέσω του API.
- Ροές εργασίας με βοηθούς
- Συνδέστε έναν βοηθό AI με τα δεδομένα κριτικών μέσω του διακομιστή MCP.
Τι πρέπει να γνωρίζετε
- Δύο ξεχωριστές συνδρομές
- Η πλατφόρμα ανάλυσης και η υπηρεσία API και MCP τιμολογούνται ως διαφορετικές σειρές προϊόντων.
- Οι δωρεάν μονάδες API λήγουν γρήγορα
- Οι 500 μονάδες του δωρεάν επιπέδου API λήγουν μετά από τρεις ημέρες.
- Δεν αναφέρεται το νόμισμα
- Η σελίδα τιμών δείχνει ποσά σε δολάρια χωρίς να κατονομάζει το νόμισμα, γι' αυτό δεν αναγράφονται εδώ τιμές.
Συχνές ερωτήσεις
Τι είναι το VOC.AI;
Το VOC.AI είναι πλατφόρμα ανάλυσης κριτικών με AI για πωλητές e-commerce, με πρόσθετη πρόσβαση API και MCP στην πληροφόρηση προϊόντων.
Σε τι χρησιμεύει το VOC.AI;
Το VOC.AI χρησιμεύει για την ανάλυση των κριτικών πελατών σε προϊόντα marketplaces και τη μετατροπή τους σε συμπεράσματα για αποφάσεις προϊόντος και αγοράς.
Είναι δωρεάν το VOC.AI;
Το VOC.AI μπορεί να ξεκινήσει δωρεάν: το επίπεδο Trial της πλατφόρμας ανάλυσης περιλαμβάνει τρεις σε βάθος αναλύσεις κριτικών και το δωρεάν επίπεδο API έρχεται με 500 μονάδες που ισχύουν για τρεις ημέρες.
Πόσο κοστίζει το VOC.AI;
Το VOC.AI αναφέρει επίπεδα Personal και Team για την πλατφόρμα ανάλυσης και επίπεδα Basic και Pro για χρήση API και MCP, με προσαρμοσμένα προγράμματα μέσω των πωλήσεων. Για τα τρέχοντα ποσά δείτε την επίσημη σελίδα τιμών.
Έχει το VOC.AI API;
Ναι. Το VOC.AI προσφέρει REST API και διακομιστή MCP μέσω συνδρομών με μονάδες (credits).
Συνδέεται το VOC.AI με την Amazon;
Όχι. Το VOC.AI δηλώνει στον ιστότοπό του ότι δεν συνδέεται με την Amazon.com, Inc.
Σε ποιες γλώσσες είναι διαθέσιμος ο ιστότοπος του VOC.AI;
Ο ιστότοπος του VOC.AI προσφέρει εκδόσεις στα αγγλικά, κινεζικά, ιαπωνικά, γερμανικά, ισπανικά, γαλλικά και πορτογαλικά.
Σε ποιους απευθύνεται
- Πωλητές στην Amazon
- Διαχειριστές e-commerce
- Διευθυντές προϊόντος
- Προγραμματιστές
- Ερευνητές αγοράς
Σχόλια
Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια. Αν έχετε χρησιμοποιήσει το VOC.AI, πείτε στους άλλους αναγνώστες πώς σας φάνηκε.
Εναλλακτικές του VOC.AI
| Εργαλείο | Δωρεάν πρόγραμμα | Τιμή εκκίνησης | API |
|---|---|---|---|
| — | — | — | |
| Ναι | — | — | |
| Ναι | — | Ναι | |
| Ναι | — | Ναι | |
| Ναι | — | — |
Εργαλεία στις ίδιες κατηγορίες με το VOC.AI. Η τιμή εκκίνησης εμφανίζεται μόνο όπου την ελέγξαμε στη σελίδα τιμών του δημιουργού· η παύλα σημαίνει ότι δεν ελέγχθηκε ή δεν έχει δημοσιευτεί. Όλα τα εργαλεία: Ηλεκτρονικό εμπόριο